Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Перечин: туристичні пам'ятки:

- Перечин: туристичні пам'ятки

14 - записів, які відповідають запиту
1. Перечин: загальна інформація

Перечин знаходиться в долині річки, на висоті 150-180 метрів над рівнем моря, недалеко від обласного центру - міста Ужгород і одного з найкрасивіших міст Закарпаття - Мукачева. Назва міста Перечин походить від слова "перетин", тобто на перетині доріг. Значну територію займають гори, найвища точка - Полонина Руна (1479 метрів). Територія району з вулканічним Ворочівським озером і каскадом гірських водоспадів Лумшорський, безліччю цікавих місць і різних пам'яток, які потрібно побачити.


2. Пам'ятник листоноші, Перечин

Пам'ятник листоноші в Перечині - це один єдиний в Україні пам'ятник листоноші, який знаходиться в сквері, на центральній площі міста. Пам'ятник присвячений мешканцю селища Тур'ї Ремети Федору Фекете, який у середині XIX століття працював листоношею і щодня долав пішки біля 10 км. гірської дороги від рідного села до Перечина і назад.


3. Водоспад Лумшорський, Перечин

Водоспад Лумшорський - це каскад водоспадів, розташований на р. Турція. Висота над рівнем моря - приблизно 600 м.


4. Костел Св. Августина, Перечин

Римо-католицький храм Святого Августина, який знаходиться в Перечині, був збудований на початку XX століття за сприянням місцевого лісохімзаводу, через те, що на підприємстві працювало багато закордонних фахівців з католицьких країн.


5. Купіль

Перечинское село Лумшори по праву можна назвати столицею сірчановодневих закарпатських купелей. Особлива цінність цього маленького гірського села саме в мінеральній воді, що належить до слабосульфидних, слабоуглекислих маломінералізованих гідрокарбонатних холодних вод Сернозольского типу. Слідують також нагадати про наявність в лумшорских джерелах радону. Чанів в Лумшорах - близько десятка, від древніх антикварних - до сучасних.


6. Лижі для початківців

Тим, хто ніколи не стояв на лижах, але дуже хотів би навчиться кататися, краще за все починати саме в Перечинском районі. На базах району є траси для гірськолижного спуску, довжина яких становить приблизно 300-500 метрів простої і середньої складності, перепад висот - не більше 100 м. Також до послуг лижників прокат спорядження і багато іншого. З деяких баз для організований трансфер до гори Красія, де знаходяться гірськолижні траси для досвідчених лижників, довжина яких складає 2 км. На бігових лижах можна покататися в дикому лісі і помилуватися прекрасною природою Карпат.


7. Невицький замок

Невицький замок був збудований ще у XIII ст. на вершині пагорба над долиною річки, на місці дерев'яної фортеці. 1241 року замок був зруйнований ордами монголо-татар, але в 2-ій половині XIII ст. був відновлений. На межі XIII - XIV століть на місці круглого донжона була побудована 4-кутна 3-ярусна башня-донжон. З часом замок постійно вдосконалився і перебудовувався, остаточних своїх рис набрав на початку XVI століття.


8. Пам'ятка природи Водоспад Воєводин, Перечин

Водоспад Воєводин розташований за 12 кілометрів від села Турья Поляна на території урочища "Лумшори". Висота водоспаду Воєводин всього 12 метрів, але він відомий своїми водними каскадами.


9. Пам'ятка природи Водоспад Плишка, Перечин

Водоспад Плишка - водоспад, пам'ятка природи, що знаходиться в Закарпатській області, Перечинського району. Площа території - 0,2 га. Живописний водоспад і лісове озеро, розташовані на висоті 780 метрів на схилі гори Плишка.


10. Пам'ятка природи Озеро Ворочовське

Озеро розташоване на на західному схилі гори Анталовецька Полонина на висоті 700 м в кратері древнього вулкану. Площа озера - 0,3 га. Озеро складається з двох частин, сполучених перемичкою. Вода в озері прозора і дуже чиста.


11. Пам'ятка природи Печера Синаторій

Площа території - 1 га. Рідкісне явище природи. Пам'ятка природи.


12. Пам'ятка природи Стовп з вулканічного туфу

Стовп з вулканічного туфу "Кам'яна квітка" - найвідоміший геологічний пам'ятник природи Ужгородського району. Висота - 8 м. На вершині росте дерево. Пам'ятник розташований на краю болота біля села Невицьке.


13. Пам'ятка природи Ясен звичайний

Пам'ятка природи Ясен звичайний - це 300-річне живописне дерево, яке знаходиться в Тур'ї Ремети, Перечинський р-н, Закарпатська області.


14. Районний етнографічий музей Лемківська садиба, Перечин

Районний етнографічий музей Лемківська садиба - автентичний музейний комплекс. В нього входять житлова частина (хата, сіни, комора) і господарські будівлі (хлів і хлівець), які знаходяться в одному ряду, під спільним дахом.вівторок, січень 28, 2020Терношорская лада
Двір княжої корони
FeeriaLisu
Білочка, Лісарня
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Villa Mitadesкотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Бойківська хата, СлавськеСлавутич ЗакарпаттяСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», Ялинкувате«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), Славское
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом