Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Моршин: туристичні пам'ятки:

- Моршин: туристичні пам'ятки

3 - записів, які відповідають запиту
1. Мініральні води Моршина

Становленню та розвитку курорту Моршин сприяли його головні лікувальні фактори - джерела мінеральних вод (розсоли). У геологічному відношенні район формування лікувальних розсолів та розташування джерел мінеральних вод знаходиться у зоні передгірного прогину Українських Східних Карпат. За своїм складом мінеральні води різноманітні. Для них характерні хлоридно-натрієвий, хлоридно-натрієво-магнієво-калієвий типи. Мінералізація їх коливається від слабких (16г л) до сильно мінералізованих (400 г л). Мінеральні води використовуються з лікувальною метою для внутрішнього та зовнішнього застосування. Розсоли застосовуються також для різних промивань та зрошень. Особливо ефективні ці процедури при лікуванні захворювань кишечника. Широко використовуються мінеральні води для інгаляцій, особливо при хронічних інфекційно-алергічних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, а також для спеціальних зрошень при гінекологічних захворювань. Ефективним методом бальнеотерапії є зовнішнє застосування мінеральних вод у вигляді ванн. Для них використовуються високомінералізованим ропа поверхневого шару джерела № 1 та свердловини № 20 (Хлоридно-натрієвий розсіл (ропа)). Як показали дослідження останніх років, під впливом хлоридно-натрієвих ванн настають явні зміни в різних функціональних системах. Мінеральні (Раповий) ванни призначаються через день тривалістю 10-15 хвилин (курс лікування 8-10 ванн). При наявності відповідних показань замість Ван призначаються дощовий або циркулярний душ, душ Шарко, підводний душ-масаж.


2. Джерело Матері Божої, Моршин

Вже не одне століття моршинці та гості курорту з великою пошаною приходять до святого місця - джерела Матері Божої, щоб наповнити тіло цілющою джерельною водою, а в молитві до Пресвятої Богородиці очистити від душевного болю та гріха свою душу.


3. Статуя Спасителя, Моршин

Для гостей Моршин відкривається кам'яною аркою, за якою височить статуя Спасителя. За нею розташований бювет мінеральних вод, який нагадує грибочок - саме тут можна побачити натовп охочих набрати собі моршинської води.неділя, січень 26, 2020«KATAMAN HOUSE», Славське
Хата Різьбяра
Двір княжої корони
Орявчик, Орявчик
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Хата РізьбяраПансіонат «Маленька Квітка»Бойківська хата, СлавськеСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», ЯлинкуватеVilla MitadesУ Лукача, Пашківці
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом