Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Міжгір'я: туристичні пам'ятки :

- Міжгір'я: туристичні пам'ятки

12 - записів, які відповідають запиту
1. Межигір'і - загальна інформація

Міжгір'я (до 1953 - Волове) - поселення, яке розташоване в гірській улоговині поблизу Ужгорода (в 154 км), неподалік від гір Кук і Кам'янка (висотою 1365 і 1587м відповідно). Міжгір'я - це один з культурних і поетичних куточків Карпат. Не залежно від того, в яку пору року ви потрапляєте у Міжгір'ї, тут прекрасно завжди. Дуже велику частину території району Міжгір'я займають гори, а найвища його точка - вершина гори Стримба (1719 м). З цього місця найпростіше дістатися до Синевирського озера, яке ще називають "морським оком" Карпат і до Теребле-рецької ГЕС, яка з'єднує води двох річок в один 4-кілометровій тунель. З гірських глибин б'ють 48 цілющих джерел мінеральної води. Ці кришталево-чисті води типу "Арзані" і "Єсентуки" разом з лікувальним повітрям Карпат принесуть користь здоров'ю кожного. Шипіт, один з найкрасивіших водоспадів Українських Карпат, знаходиться в районі с.Пилипець, Міжгірського району. Туристичні маршрути ведуть на водоспад Шипіт, гірську долину Боржаву, до музею лісу і сплаву поблизу с. Синевир. В с.Сойми розташоване джерело чистої мінеральної води "Єсентуки". Також Міжгір'я є центром гірськолижного спорту. Все це завдяки сприянню як географічних, так і кліматичних умов району. В даний момент працюють бугеля біля с.Поляна, Подобовець, Синевир, В.Студений і в смт. Міжгір'я. Є прокатні пункти гірських лиж.


2. Ведмежатник, с. Синевир

Зовсім недавно однією з визначних пам'яток Міжгір'я став заповідник Синєвир, в якому відкрився ведмежатник. Тут уже завезено 5 ведмедів, ще близько 40 планується завести в подальшому. Для ведмежатника виділено велику територію з наглядом і спеціально облаштовану. Власники обіцяють, що зовсім скоро цей новий ведмежатник в Синевирі буде одним з найбільших в Європі. До ведмежатника веде стенд з покажчиком на дорозі. Завдяки всьому цьому відпочинок в Міжгір'я стане ще цікавішим і приємнішим.


3. Водоспад Кам'янка (Синевир)

Водоспад Кам'янка (Синевир) розташований біля підніжжя гір Менчілік і Кам'янка, недалеко від с.Синевирська Поляна. Це дуже високий каскадний водоспад Карпат з видимою "частиною", висота якого 12-15 метрів.


4. Водоспад Шипот

Одна з пам'яток Міжгір'я це водоспад Шипіт, який розташований на р.Піліпец біля кордону полонини Боржава (15 км. Від с.м.т. Воловця, Воловецького району та 6 км. Від с. Пилипець, Міжгірського району). Водоспад Шипіт зачаровує погляди туристів і справляє незабутнє враження, падаючи вниз численними мальовничими каскадами. Його кришталево чисті води несуть прохолоду і свіжість. Щороку неподалік від водоспаду проходить особливий млодіжний фестиваль неформальної культури. Також такі масові заходи як: конкурс краси «Міс Шипот» і день дітей проводять в цій мальовничій місцевості. Щороку з 7 по 10 липня тут святкують день Івана Купала з місцевим колоритом і традиціями. Запалюють ватру, 5м висотою. Участь в гуляннях можуть взяти всі бажаючі - обмежень і заборон немає.


5. лінія Арпада

По дорозі до Синевирського озера, на Закарпатті, в урочищі Остріки, між селами Синевирська Поляна та Синевир, туристи можуть зустріти таку цікавинку, як загадкові залізобетонні бункери, які залишилися тут ще з часів другої світової війни, і вже стали місцевою пам'яткою Міжгір'я.


6. Музей архітектури та побуту на «Старе село», с. Колочава

Музей "Старе село" - це перший сільський музей архітектури і побуту в Закарпатті, який відтворює матеріальне, культурне і духовне життя на Верховині. Старе село розташований під полониною Червоною, в місцевості, яка називається "креслення". Також поряд з музеєм "Старе село" знаходиться музей "Колочавська вузькоколійка", разом вони роблять цю місцевість однією з визначних пам'яток Міжгір'я.


7. Музей історії залізниці «Колочавська вузькоколійка»

Від літа 2009 року с.Колочава в районі Міжгір'я Закарпатської області має власну залізницю. Саме тут розташована єдиний в Закарпатті і один з унікальних музеїв України музей історії залізниці «Колочавська вузькоколійка». Даний музей складається з ешелону з 10-вагонами і раритетного паровоза, кожен вагон якого відтворює процес транспортування при різній владі, яка коли-небудь панувала в цьому регіоні. Тут є три чеських пасажирських вагона, радянський товарняк, угорський вагон для транспортування худоби і бочка для води і, звичайно, вагони для перевезення деревини - рубанців і Бокор.


8. Музей лісу і сплаву в Межгір

При НПП "Синевир" на Чорній Ріці працює музей лісу і сплаву, який є єдиним у всій Європі. Цей музей - диво-об'єкт, якому в усьому світі немає аналогів - дивовижна гідротехнічна споруда XІХ століття, розташована на воді і зараз це одне з визначних пам'яток Міжгір'я. Колись воно використовувалося для сплаву лісу, який пов'язаний в дараби (плоти). Складне технічне та архітектурне вирішення цього об'єкта базувалося на багатих традиціях народного будівництва. Складають легенди про вправності закарпатських майстрів, а шедеври, створені ними, житлових, культових, адміністративних та інших споруд завжди будуть вражати своєю дивовижною і неповторною красою.


9. Озеро Синевир

Синевир, найбільше озеро Карпат, було утворено 10 000 років тому. Озеро Синевир справедливо є найбільш цінним із природним скарбом в Національному природному парку "Синевир" і доводиться однією з візитних карток Українських Карпат а також унікальною пам'яткою Міжгір'я. Знаходиться озеро на висоті 989 метрів над рівнем море, середня його площа 4-5 гектарів, середня глибина близько 8-10 м. Є легенда, котра свідчить, що мальовниче озеро було утворено внаслідок потоку сліз графської доньки Синь, на те місце, де її коханий, який був простим верховинським пастухом Віра, було вбито за наказом підступного графа кам'яною брилою. Дивовижна краса і спокій озера гарантують вам приємний і дивовижний відпочинок в Міжгір'ї.


10. Пам'ятка природи Болото Глуханя, Міжгір'я

Болото Глуханя - це пам'ятка природи Міжгір'я, знамените сферичне болото, площа якого становить 23га, багато цінними рослинами. Також болото Глуханя є дуже цікавим і дивним в науковому відношенні творінням природи.


11. Пам'ятка природи Урочища Великий Яворець та Обнога, Міжгір'я

Пам'ятка природи і визначна пам'ятка в Міжгір'ї урочища Обнога і Великий Яворець займає площу в 35 га. Серед насаджень цього місця є ялиці, смереки і тиса ягідна.


12. Церква Різдва Богородиці та дзвіниця, Пилипець

Поміж інших визначних пам'яток Міжгір'я є дерев'яна церква Різдва Богородиці, яка знаходиться в с.Пилипець, була зведена в стилі бароко. Ця церква вважається одним з кращих представників цього стилю дерев'яної архітектури.субота, січень 25, 2020Орявчик, Орявчик
Діамант
Готель «Любе», Яблуниця
FeeriaLisu
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Villa Mitades«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеБойківська хата, СлавськеУ Лукача, ПашківціСлавутич ЗакарпаттяХата Різьбяра
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом