Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Солотвино: туристичні пам'ятки:

- Солотвино: туристичні пам'ятки

7 - записів, які відповідають запиту
1. Солотвино: загальна інформація

Селище міського типу Солотвино розташоване на правому березі Тиси, в передгір'ях Карпат. Селище відоме передусім як місце комплексного лікування хворих бронхіальною астмою і іншими неспецифічними захворюваннями органів дихання з використанням унікального природного методу - спелеотерапии. Аналогів такого лікування в Європі немає.


2. Кунигунда

Кунигунда - найбільше солене озеро групи Солотвинских озер. Солоність води - до 200 проміле. Температура води влітку - до 26-27 °С. Виникло воно випадково. З вини одного з робітників стався вибух, із-за якого шахта просіла на 20 метрів. По початку винуватця хотіли покарати, але незабаром вирішили зробити тут відмінне місце для відпочинку. Тому з 1902 року тут озеро, на коотрое щорічно з'їжджається десятки тисяч людей. Не кажучи вже про пам'ятники архітектури цього містечка з багатовіковою історією


3. Музей соляних копалень, Солотвино

Видобуток солі прославив невелике закарпатське селище Солотвино ще в середні століття. Однак історія солевидобутку в тутешніх краях має глибше коріння. Дізнатися про всі цікаві аспекти такого незвичайного ремесла як видобуток солі, познайомитися з етапами його розвитку на Закарпатті можна в одному з найпопулярніших музеїв селища - Музеї історії соляних копалень (Музеї солевидобутку).


4. Солені шахти Солотвино

Крім знаменитих озер у Солотвино є ще і не менш знамениті соляні шахти. Туди з'їжджаються лікуватися від астми, туберкульозу та інших захворювань дихальних шляхів. На базі Української алергологічної клініки у Солотвино лікують бронхіти, астму, алергію за допомогою тепло й електролікування, питної терапії, масажу. Крім цього в лікуванні використовується метод спелеотерапії - використання мікроклімату соляної шахти на глибині 300 метрів. У повітрі в 10 разів нижче кількість мікроорганізмів, ніж у звичайному повітрі, стабільна температура 23 градуса і відносна вологість 20-60%. Лікування проводиться в плині 15-25 сеансів по 5-10 годин, в залежності від тяжкості захворювань.


5. Центр Європи

Історія свідчить, що в 1885-1887 роках у Верхнетисянськой улоговині (Закарпаття тоді знаходилося у складі Австро-Угорщини) проводилося вивчення місцевості з метою будівництва залізниці "Рахов-Сигет", В процесі виміру інженери з'ясували, що в десь в цій місцевості може знаходитися географічний центр Європи. Для точного встановлення сюди було запрошено учених з Відня, вони після ретельної перевірки і визначили


6. Історико-краєзнавчий музей, с. Солотвино

Солотвинський краєзнавчий музей заснований в 1958 році вчителем-краєзнавцем О.А. Феданком, який зібрав сотні цікавих експонатів з археології краю, нумізматики, етнографії, побуту та ремесел.


7. Пам'ятка природи Виходи кам'яної солі, с. Солотвино

Пам'ятка природи - виходи кам'яної солі в с. Солотвино - унікальне природне явище. Загальна площа території - 30 га.субота, лютий 22, 2020Діамант
FeeriaLisu
Готель «Любе», Яблуниця
Терношорская лада
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Бойківська хата, СлавськеУ Лукача, ПашківціVilla MitadesСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», ЯлинкуватеПансіонат «Маленька Квітка»котедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом