Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Коломия: туристичні пам'ятки:

- Коломия: туристичні пам'ятки

10 - записів, які відповідають запиту
1. Коломия: загальна інформація

Коломия — своєрідний куточок України, який поєднав у собі Покуття і Гуцульщину. Розташоване місто у південно-східній частині області, за 65 км від Івано-Франківська. Вузол залізничних і автомобільних шляхів. Населення — 70 тисяч осіб.


2. "Шепарівський ліс", Шепарівці

Тут на площі 21 га збереглися рештки дібров Прикарпаття природного походження віком понад 200 років. У Шепарівському лісництві є резервація сірих чапель. Ці гарні великі птахи мають свою колонію в лісі здавна.


3. Коломийський академічний обласний український драматичний театр

Коломийський академічний драматичний театр ім. І. Озаркевича, засновника першого українського драматичного театру на Галичині. Мода на театри прийшла сюди з переходом краю під австрійську владу.


4. Музей "Писанка", Коломия

Музей «Писанка» в Коломиї — це музей писанки в місті Коломиї Івано-Франківської області. В колекції музею понад 6000 писанок з різних регіонів України та країн світу. Серед експонатів музею є також писанки з підписами відомих політичних діячів України. За результатами акції Сім чудес України музей опинився на восьмому місці за голосами інтернет-користувачів та на сімнадцятому місці за голосами експертів.


5. Музей історії міста Коломиї

Скарбницею коломийського часу є Музей історії міста Коломиї, створений у 1990 році, фактично розвивається в єдиному форматі з розвитком новітньої історії держави, і міста.


6. Музей старовинного Покуття "Просвіта", Коломия

Музей заснований у 1987 році. Профілі музею: історичний, краєзнавчий, художній. В музеї знаходиться приватна колекція старожитностей Покуття: нумізматика, боністика, одяг, побутове, військове знаряддя та багато іншого.


7. Народний дім, Коломия

Будинок побудований в 1892 р. Спочатку в ньому розташовувалася ощадна каса. У конференц-залі часто виступали українські діячі мистецтва, часто проходили концерти і культурні вечори місцевої інтелігенції. У наші дні є культурно-творчим центром Коломийського району


8. Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття

Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття заснований у 1926 році. Розміщений у центральній частині м. Коломиї, в колишньому народному домі, збудованому на кошти української громади.


9. Ратуша, Коломия

Коломийська ратуша побудована 1877 року, як приміщення для магістрату міста (на місці теперішньої колись існувала стара ратуша, яка згоріла 1865 р.). Споруда триповерхова, у плані П-подібна, зведена у стилі неоренесанс. Північний фасад виходить на початок проспекту Грушевського, східний — на вулицю Вайгеля.


10. Церква Архистратига Михаїла, Коломия

Церква Св. Архистратига Михайла в Коломиї - це греко - католицька церква, побудована в 1855 р. на місці стародавнього домініканського монастиря і святого джерела. У 1871 г, була споруджена дзвіниця. З того часу зовнішній вигляд Руської церкви (руської, русинської, тобто української) практично не змінювався.неділя, січень 26, 2020«KATAMAN HOUSE», Славське
Терношорская лада
Діамант
Орявчик, Орявчик
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеУ Лукача, ПашківціПансіонат «Маленька Квітка»Бойківська хата, СлавськеVilla Mitadesкотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом