Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Долинський район: туристичні пам'ятки:

- Долинський район: туристичні пам'ятки

8 - записів, які відповідають запиту
1. Будівля польської гімназії, Долина

1911 року за ініціативи Крайового шкільного союзу у місті Долина була відкрита приватна українська гімназія імені Маркіяна Шашкевича.


2. Гошівський монастир

Гошівський монастир отців василіан - це місце масового паломництва серед греко-католиків з багатьох різних країн. Перша історична згадка про монастир біля Гошева датується 1509 роком.


3. Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина»

Один із наймолодших музеїв у Карпатському регіоні — заснований 1998 року. Нова сторінка діяльності музею розпочалась з вересня 2003 р., коли музей одержав новозбудоване приміщення. Будівництво відбулось за сприяння всесвітньо відомої благодійної фундації Тетяни та Омеляна Антоновичів. Відкриття відбулось 05.09.2003 під час першого Всесвітнього бойківського фестивалю на Прикарпатті.


4. Карпатський трамвай, с. Вигода

1873 року знаменитий австрійський підприємець барон Леопольд Поппер фон Подгарі переніс головний офіс своєї фірми з Угорщини в Галичину. Підприємство виготовляло і збувало деревину. Барон влаштував у Горганах 1-ий тартак (пилораму) у с. Вигода.


5. Монастир сестер Пресвятої Родини, с. Гошів

Жіночий монастир Різдва Пресвятої Богородиці сестер Пресвятої Родини розташований в південній частині села Гошів, поряд з Гошівським монастирем отців василіан. Монастир був споруджений в кінці XX століття поряд з Гошівською Ясною горою.


6. Пам'ятник борцям за українську державу, Долина

Величний пам'ятник Борцям за Українську державу зведено у центрі міста. Вiдтепер Архангел Михаїл з опущеним мечем i пальмовою гiлкою в руцi є вiзитною карткою Долини.


7. Пам’ятник Михайлу Грушевському, Долина

Долиняни гордяться тим, що в їхньому мiстi зведено перший в нашій незалежній державі пам'ятник Президенту України Михайлу Грушевському.


8. Солеварня, Долина

Солеварня представляє собою комплекс споруд: з варильною солі, маніпуляційним корпусом, приміщенням під соляний склад, і шахтами, а також іншими службовими та господарськими приміщеннями для працівників заводу.понеділок, січень 27, 2020Хата Різьбяра
Двір княжої корони
«KATAMAN HOUSE», Славське
Орявчик, Орявчик
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Бойківська хата, СлавськеVilla MitadesСлавутич Закарпаттякотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Садиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», ЯлинкуватеХата Різьбяра
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом