Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Виноградів: туристичні пам'ятки:

- Виноградів: туристичні пам'ятки

8 - записів, які відповідають запиту
1. Виноградів: загальна інформація

Відпочинок в Закарпатті неможливо уявити без Виноградова (до 1946 року – Сивлюш, Севлюш), міста районного значення в Закарпатській області. На сьогоднішній день Виноградів – великий адміністративний сільськогосподарський центр, пов'язаний мережею автомобільних і залізничних магістралей із всіма містами області. Налагодженню тісних партнерських контактів з іноземними інвесторами сприяє відстань до кордону з Румунією та Угорщиною, яка складає не більше 15-20 кілометрів.


2. Виноградівський винзавод

Завод-радгосп, що носить назву "Виноградівський", заснований у 1972 році. Шахта винозберігання, яка була прорубана в Чорній горі, має форму підкови з довжиною 350 м. Коливання температури досягає 11-14 градусів. В дубових бочках можна зберігати до 720 тисяч літрів виноматеріалів та вина. Відпочинок у Виноградові - це чудова можливість познайомитися із дивовижною культурою, самобутністю прикордонного регіону, поспілкуватися із привітним населенням і покуштувати страви місцевої кухні, ну і, звичайно ж, славне вино.


3. Виноградівський замок

Пам’ятки Закарпаття мають в своєму арсеналі Виноградівський замок (або замок Канків). Він розташований на східній околиці Виноградова, біля самого підніжжя Чорної Гори. До наших часів споруда збереглася лише в вигляді руїн, нажаль, її руйнування продовжується і донині, в тому числі мешканцями міста. Збережено тільки два фрагменти замку, оточені виноградниками та присадибними ділянками.


4. Вознесенський костел, Виноградів

Найперші згадки про Вознесенський костел Виноградова належать до 1516 року. Архітектура будівлі костелу належить до готичного стилю. В 1556 році костел був зруйнований. В 1668 р. був відбудований ченцями ордену святого Франциска.


5. Королівський замок Нялаб, смт. Королево

На сьогодні збереглися, нажаль, лише руїни замку Нялаб. Згідно стародавній грамоті 12 століття, угорським королем Іштваном V, який часто їздив в ці краї на полювання, наказано побудувати на самотньому горбі невеличкий дерев'яний будинок.


6. Палац Перені, Виноградів

Палац Перені - колишній парк та палац барона Перені. Він вважається одним із найстаріших в м. Виноградів (Закарпаття) будівель такого типу. Споруда досить масивна, прямокутна, 2-поверхова. Наріжні чотирикутні вежі носять швидше за все архітектурно-декоративну роль, ніж оборонну.


7. Пам'ятка природи Ботанічний заповідник Чорна Гора, Виноградів

Природна пам'ятка Ботанічний заповідник Чорна Гора має площу понад 823 га. Заказник знаходиться в теплій кліматичній зоні, на одній із вершин Гутинського хребта, а саме на Чорній горі (508 м над рівнем моря). Схили Чорної гори, суцільно порослі виноградниками, фруктові сади, каштани, сакури і магнолії – це все Виноградів, відпочинок в якому змусить Вас закохатися в це містечко з першого погляду.


8. Францисканський монастир, Виноградів

Комплекс споруд складається із церкви (датована 1516 роком) під бароковим дахом на дзвіниці і корпусу келій, які приєднуються до храму. Південний бік монастиря має залишки колишнього саду. Після навали орди Гірея (1717 р.) храм, первісно збудований у формах готики, був відбудований у стилі барокової архітектури.субота, березень 28, 2020FeeriaLisu
Лялякін хутір
Хата Різьбяра
Білочка, Лісарня
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

У Лукача, ПашківціХата РізьбяраСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», ЯлинкуватеБойківська хата, СлавськеVilla MitadesСлавутич Закарпаття
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом