Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Вижницький район: туристичні пам'ятки:

- Вижницький район: туристичні пам'ятки

10 - записів, які відповідають запиту
1. Вижниця: загальна інформація

Місто Вижниця (Карпати) знаходиться в Україні, в Чернівецькій області, являється районним центром Вижницького району. Вижниця розташована на кордоні Івано-Франківської та Чернівецької областей, на річках Вижненці та Черемоші, на відстані 70 км. від обласного центру. Мальовничими околицями, ошатними будівлями та вузькими вулицями манить до себе відпочинок у Вижниці.


2. Вижницька ратуша

Пам’ятки м. Вижниця мають в своєму арсеналі ратушу - приміщення магістрату, зайняту органом міського самоврядування. Ратуша збудована на початку ХХ ст. Знаходиться на центральній площі міста (площа Ринок), із західного боку.


3. Вижницький національний природний парк

Вижницький національний природний парк був створений згідно з Наказом Президента України від 30 серпня 1995 року № 810. За площею це один із найменших природних національних парків Карпат, проте з його виникненням була сформована досить струнка мережа заповідних територій, яка репрезентує всі висотні поясні структури гірської країни. Екологічно чистий куточок природи, незайманий ліс – це все, чим приваблює Вижниця, відпочинок взимку в якій привертає катанням на гірських лижах та санях, адже цей регіон найбільш наближений до гірських Карпатах.


4. Літня резиденція роду Васильків, с. Берегомет

Якщо Ви є гостем м. Вижниця, відпочинок влітку варто присвятити відвіданню резиденції роду Васильків. На вулиці Центральній розташовані колишні споруди літньої резиденції роду Васильків: будиночок для гостей, власні покої господаря та приміщення для прислуги. На сьогодні ці приміщення зайняті селищною лікарнею, а про колишню велич резиденції нагадує лише графський парк навкруг корпусів маєтку.


5. Миколаївська церква, Вижниця

Православний храм Святого Миколая у Вижниці відрізняється оригінальною архітектурою в абсолютно нехарактерному для церков Буковини стилі бароко.


6. Міква (лазня), с. Виженка

Недалеко від корпусів санаторію матері та дитини «Зелені пагорби» видніється стежка, що веде вниз до ріки, на березі якої простягнулося невелике плесо, що нагадує меленький басейн, створений вимиванням породи водами стрімкої ріки Виженки.


7. Музей-садиба Назарія Яремчука, Вижниця

«Смерекова хата» - музей-садиба відомого народного артиста Назарія Яремчука, являє собою типовий буковинський одноповерховий будиночок з високою черепичною стріхою. За садибою, де пройшло дитинство та юність Назарія, доглядає його старша сестра.


8. Палац вірменських купців Криштофовичів, с. Карапчів

Саме тут, за останніх часів панування австрійців, вірменський заможний купець володів одночасно двома палацами, які збереглися і донині. Один із з них - триповерховий з високою чотирикутною вежею, що увінчана зубцями. На сьогодні в ньому розмістилась сільська школа.


9. Петропавлівський костел, Вижниця

В 1876 р. у Вижниці споруджено костел Святих апостолів Петра і Павла на місці дерев'яного старого храму, заснованого в 1812 р. Новий кам'яний костел побудований завдяки коштам одного відомого магната вірменського походження Р. Айваса.


10. Синагога, Вижниця

На протилежній стороні від ратуші відкривається зору триповерховий будинок бірюзового кольору. Це колишня синагога, збудована ще за австрійських часів, одна із небагатьох іудейських синагог, які збереглися до нашого часу.неділя, січень 19, 2020Хата Різьбяра
Світ Сонця
Білочка, Лісарня
Орявчик, Орявчик
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеХата Різьбяракотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Бойківська хата, СлавськеУ Лукача, ПашківціVilla Mitades
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом