Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Надвірна: туристичні пам'ятки:

- Надвірна: туристичні пам'ятки

11 - записів, які відповідають запиту
1. Надвірнянський район

Надвірнянський район находиться в Івано-Франківській області, в його південно-східній частині. Північна сторона розташована на території Предкарпаття, а південно-західна на території Карпат в Україні. Центр району – це місто Надвірна, прекрасний, живописний край, який розташувався в передгір'ї Карпат, з правого боку річки Бистріци Надвірнянської. Відпочинок в Надвірній залишить багато незабутніх вражень від проведеного тут часу.


2. Музей історії Надвірнянщини

Історичний Музей в Надвірній був заснований в 1995 році. Його створило історіко-просвітніцьке суспільство «Меморіал», щоб ми пам'ятали про наш доблесний народ, який відважно бився за нашу незалежність і свободу в 40-50 роки двадцятого століття. Історичний музей – це будівля в два поверхи з підвалом, в якому розташовано 14 прекрасних кімнат з українською історією


3. Пнівський замок

На рівнині, там де протікає річка Бистріца Надвірна, розташоване живописне місто Надвірна. У його приміський частині, в селищі Пнів, стоїть наймогутніша фортеця Прикарпаття – Пнівський замок. В наші дні залишилися лише руїни цього древнього спорудження XVI століття. Стіни фортеці у формі п'ятигранника, які захищали палац-резиденцію.


4. Бухтівецький водоспад

В Надвірнянськом районі поряд з селищами Пасічне і Букове Івано-Франківської області є водопад, місцеві жителі називають його Бухтівец, оскільки він знаходиться на річці Бухтівец. І немає таких відпочивальників, які були в Карпатах і не були у Бухтівецького водопаду.


5. Водоспад Битківчик

Є ще один мальовничий водопад біля селища Битків в Надвірнянськом районі на річці Біткивчик, який названий «Біткивчик».


6. Водоспад Салатручіль

А водопад Салатручиль знаходиться на висоті 830 метрів над рівнем моря. Він знаходиться біля села Бістріца не доїжджаючи 6,3 км. Водопад впадає в річку Бистріца, а бере свій початок з потоків Салатрук.


7. Замок (руїни), Надвірна

Цей замок - захисна споруда, яка була побудована з неочищених великих глиб вапняку і камення. Товщина її стіни складала 1,2 метрів, а ширина замку доходить до 35 метрів, а довжина замку – 98 метрів.


8. Історичні пам'ятки Надвірнянщини

В Надвірнянщині 146 історичних пам’яток різних епох, але споруджених у наш час. Багато археологічних споруджень палеоліту і Кивськой Русі. Також ми можемо бачити сліди могильників, які славляться культурою Карпатських курганів, і залишки стоянок і поселень ще часів кам'яної епохи.


9. Надвірнянська Ратуша

В Надвірнянській ратуші у наш час розташовується магістрат міста Надвірна Івано-Франківської області. І стоїть вона на центральній площі Надвірної.


10. Пам'ятник 100 - річчю Надвірнянської нафти, Надвірна

У другій половині ХІХ століття в Надвірній відкрили нафтовий промисел. До його столітньої річниці, спорудили 16-метровий пам'ятник, у вигляді силуету нафтовика, який тримає руки під струменями нафти.


11. Церква Воздвиження Чесного Хреста

Культура в Надвірній розвинена також добре як і її суспільна і економічна частини. У XVII столітті працювала церква Різдва Хрістова, в якої вже були дочірні церкви. Коли в 1785 році був закритий Манявський скит, головну церкву розібрали і доставили в Надвірну. І з тих пір вона офіційно носить назву Церква Спорудження Чесного Хреста.понеділок, січень 27, 2020Діамант
Терношорская лада
Світ Сонця
FeeriaLisu
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Славутич ЗакарпаттяСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», ЯлинкуватеУ Лукача, ПашківціПансіонат «Маленька Квітка»«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеБойківська хата, Славське
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом