Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Івано-Франківськ: туристичні пам'ятки:

- Івано-Франківськ: туристичні пам'ятки

7 - записів, які відповідають запиту
1. Івано-Франківськ: історична довідка

Івано-Франківськ був утворений на місці села Заболоття та села Княгинин. На даний момент точна дата заснування міста невідома. У 1662му році датується перша згадка про Івано-Франківськ, який раніше називався Станіславом. Тоды ж містом було отримано Магдебурзьке право. Саме 1662 рік вважається офіційною датою заснування Івано-Франківська.


2. Вірменська церква, Івано-Франківськ

Вірменська церква в стилі бароко будувалася в Івано-Франківську в періоді з 1742 по 1762 рр.. Зведена вона на місці заснованої в 1665 році дерев'яної церкви.


3. Замок Потоцьких, Івано-Франківськ

Засновником міста і воєводою Андрієм Потоцьким був побудований пам'ятник архітектури Івано-Франківська - замок Потоцьких. На його місці раніше був дерев'яний мисливський замок батька Андрія.


4. Міське озеро, Івано-Франківськ

Коли в 1955 році в Івано-Франківську з'явилося міське озеро, його назвали «Станіславка морем». Озеро це було створено людьми, тобто штучне. Раніше на його території знаходився звіринець Потоцького, де часто місцеві жителі і польська шляхта займалися полюванням.


5. Парк культури і відпочинку імені Тараса Шевченка

Парк культури та відпочинку імені Тараса Шевченка в Івано-Франківську - єдине місце відпочинку для жителів обласного центру. Існує він з 1946 року. Раніше вын був розташовуваний на території власності барона Ромашкана.


6. Ратуша, Івано-Франківськ

Перша ратуша з'явилася в Івано-Франківську в 1666 році, і була вона дерев'яною. Пізніше, в 1672 році, звели оновлену ратушу. Вона була в стилі ренесансу і мала вигляд вежі в дев'ять поверхів, з кам'яною основою. Ратуша була спостережним пунктом, але в основному, являла собою місце проведення засідань ради та суду.


7. Церква Успіня Пресвятої Богородиці

На березі річки Горохолина розташоване мальовниче село Горохолин Ліс, поблизу траси Івано-Франківськ - Надвірна, прямо біля витоків річки. Спочатку воно з'явилося як хутір поряд з селом Горохолина, тому так і називається. Село маленьке і складається з окремих сільських дворів, що стоять в лісових гаях. У Горохолина Ліси є своя недовга, але цікава історія. У 1943 році в селі збудували дерев'яну невелику церкву Успіння Пресвятої Богородиці.понеділок, січень 27, 2020Двір княжої корони
Терношорская лада
Хата Різьбяра
«KATAMAN HOUSE», Славське
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Villa MitadesСлавутич ЗакарпаттяХата РізьбяраУ Лукача, ПашківціСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», Ялинкуватекотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом