Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Трукавець: туристичні пам'ятки:

- Трукавець: туристичні пам'ятки

8 - записів, які відповідають запиту
1. Трускавець: загальна інформація

У зеленому тихому куточку українського Прикарпаття причаївся бальнеологічний курорт Трускавець. Рукою подать - починаються гори. Зелені влітку і білі в засніжену зиму. Як легко дихати тут. Адже недаремно Карпати називають "легенями" Європи. Розташований в живоносній долині передгір'я Східних Карпат, Трускавець з усіх боків оточений вічнозеленими пагорбами гірських відрогів, ніби спеціально призначеними для того, щоб охороняти його від злих вітрів. Тому тут і не буває різких коливань температури; клімат м'який, помірний. Не випадково звуть Трускавець "перлиною Прикарпаття". Популярність Трускавця виключно велика. На території курорту і його околицях зосереджені різноманітні типи підземних мінеральних вод, використовуваних для внутрішнього і зовнішнього застосування диференційованих лікувальних комплексів. Але усі, хто їде в Трускавець, - їдуть пити "Нафтусю". Хто зрозумів смак цієї цілющої води, той зрозумів ціну свого здоров'я


2. Курортний Парк міста Трускавець

Парк міста курорту Трускавець розташований у центрі міста, у долині ріки Воротище, що впадає в притоку річки Тисьмениця – річку Солониця. З площі Січових Стрільців у парк веде бульвар Торосевича. На схилах річки наприкінці ХІХ – початку ХХ ст. закладений міський курортний парк.


3. Музей «Історія Трускавця»

Музей «Історія Трускавця» — міський історичний музей у місті Трускавці Львівської області, зібрання матеріалів і предметів з історії та культури міста, про видатні особистості, пов'язані з Трускавцем.


4. ПОЛІТ НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ

Запрошуємо, Вас, приєднатися до нашої команди повітроплавців і взяти участь у незабутній повітряній подорожі над Карпатами чи іншими мальовничими містами Галичини. Політ на повітряній кулі - це мрія яку ми допоможемо втілити в реальність. Захоплююча прогулянка на висоті пташиного польоту, наповнена незрівнянними відчуттями і масою позитивних емоцій. Перебуваючи в корзині теплового аеростату Ви за мить забудете про щоденну суєту і опинетесь в романтичному світі пятого океану. Політ на кулі можна порівняти тільки з... польотом на кулі. Це найкращий подарунок для ваших близьких чи друзів!!!


5. Води Трускавця

На курорті Трускавець, за даними на початок 1982 р., функціонувало 13 джерел. Найбільш відомою питний леч. водою Трускавця є "Нафтуся". Це слабомінералізована (з мінералізацією 0,63 - 0,85 г/л) гидрокарбонатно-магниево-кальциевая вода, що має запах і присмак нафти; містить натрій, хлориди, сульфати, вільну вуглекислоту, сірководень, кремнієву кислоту, а також марганець, мідь, свинець, літій, залізо, бром, йод і інші мікроелементи. У воді є присутніми органічні речовини, зокрема бітуми, гумус, жирні кислоти, аміносполуки, нейтральні і кислі смоли, масла, феноли та ін. Вміст органічних речовин у воді "Нафтуся", які, на думку більшості дослідників, багато в чому обумовлюють лікувальний ефект цієї унікальної мінеральної води, коливається від 1,4 до 30,2 міліграма/л (залежно від пори року, метеорол. умов і режиму експлуатації буровин


6. Єпархіальний музей, Трускавець

Експозиція музею дає можливість дізнатися про історію Самбірсько-Дрогобицької Єпархії, про життя і діяльність видатних діячів української Греко-Католицької церкви, таких як Архієпископ Йосафат Кунцевич, Митрополит Андрей Шептицький, Патріарх Йосип Сліпий, а також оглянути одну із виставок сакрального мистецтва.


7. Музей народного художника України Михайла Біласа, Трускавець

Музей, відкритий у центрі міста, присвячений, зокрема, творчості народного художника України Михайла Біласа. Це перший прижиттєвий музей в Україні. Експозиція музею розгорнута в 12 залах, що представляють понад 150 авторських робіт митця, який нині вважаються національною гордістю держави.


8. Форельник «Хата рибака», Трускавець

Форельник "Хата рибака" розташований у місті Трускавець, що на Львівщині.середа, січень 22, 2020Світ Сонця
«KATAMAN HOUSE», Славське
Орявчик, Орявчик
Готель «Любе», Яблуниця
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Славутич ЗакарпаттяБойківська хата, СлавськеХата Різьбяракотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеПансіонат «Маленька Квітка»
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом