Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Воловець: туристичні пам'ятки:

- Воловець: туристичні пам'ятки

7 - записів, які відповідають запиту
1. Воловець загальна інформація

Воловец - районний центр в Закарпатській області - селище міського типу, який знаходиться у високогір'ї Українських Карпат, на південь від вододільного хребтна північ від хребта Полонина Боржава, в долині річок Вича (приплив Латорицы) і Воливчика, в підніжжі вершин Темнатик і Плай, на висоті близько 500 м над рівнем моря. На сьогодні Воловец є цілорічним курортом: взимку сюди приїжджають прибічники гірських лиж, а навесні, літом і осінню - любителі зеленого туризму.


2. Введенська церква та дзвіниця, Воловець

Введенська церква та дзвіниця - це дерев'яна церква, спочатку бойківського стилю. До 2001 року в церкві зберігалися твори станкового темперного живопису закарпатських майстрів 16-18 ст.


3. Верецький перевал, с. нижні Ворота

Карпатський перевал на вододілі річок Стрий та Латориця, по якому проходить кордон Закарпатської та Львівської областей. Також відомий як Ворітський перевал, або Руські Ворота, зараз називається Середньоверецький.


4. Водоспад Шипіт

Шипіт - це водоспад в казково красивому місці. Кругом ліс, прохолода і тиша, трелі птахів і ось ви чуєте шум, наростаючий гул. Це шумить Шипіт, струмені води зриваються з висоти 14 метром, декілька каскадів і красиві бризки розсіюються хмарою крапель.


5. Історико-краєзнавчий музей, Воловець

Музей був відкритий 28 листопада 1998 р. при центральній районній бібліотеці. За вагомий внесок у краєзнавчо-пошукову роботу музею присвоєно звання "народного" в листопаді 2002 р. Експозиція музею нараховує 195 предметів домашнього вжитку, 13 старовинних ікон, 18 рідкісних книг (видання 1904-1944 рр.), 35 рукописних літописів (історії населених пунктів, установ, організацій, біографії видатних особистостей Воловеччини), а також велику кількість фотографій та документів.


6. Церква Миколи Чудотворця

Церква Миколи Чудотворця з дзвіницею, розташована в с. Подобовец, є унікальним зразком карпатської дерев'яної архітектури. Дата будови приблизно між 1700 і 1785.


7. Церква Св. Духа та дзвіниця, Воловець

Найдавніша дерев'яна церква Воловецького району, побудована на фундаменті з річкового каменю. У інтер'єрі церкви збереглися розписи 18 ст.понеділок, січень 27, 2020«KATAMAN HOUSE», Славське
Готель «Любе», Яблуниця
Терношорская лада
Хата Різьбяра
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Бойківська хата, Славськекотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», ЯлинкуватеVilla MitadesПансіонат «Маленька Квітка»
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом