Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Трембіта + Лісова казка

Відпочинок в Карпатах 2017. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Яремча: туристичні пам'ятки:

- Яремча: туристичні пам'ятки

12 - записів, які відповідають запиту
1. Загальна інформація про Яремче

Яремче — це один з найкращих і найвідоміших курортів Карпат, який стане чудовою ідеєю для Вашого незабутнього відпочинку в Карпатах в будь-яку пору року. Курорт Яремче знаходиться в долині гірської річки Прут. Містечко зачарує Вас своєю дивовижною красою, красивими архітектурними пам'ятниками ХVII століття.. Тут Ви зможете побачити водоспад "Гук" — одну з найвідоміших туристичних пам'яток. Це чудове місце Ви можете відвідати з друзями, родиною, близькими Вам людьми.


2. Водоспад Гук Женецкий

Водоспад розташований в Женецькому лісництві, на відстані 8 км від с. Микуличин, носить назву - Гук Женецький. Висота водоспаду - 15 м, завдяки чому він входить у число найбільших карпатських водоспадів. Дивовижна природа, дзюрчання дзвінких вод річки Женець захоплюють дух, споглядання водоспаду справляє незабутнє враження на всіх, хто хоча б раз відчув настрій цього мальовничого краю.


3. Водоспад Капливець, с. Микуличин

Водоспад «Капливець» належить потоку Прутець Чемигівський. Розташований в с. Микуличин. Потоки дзвінкого водоспаду звучать мелодіями краси і величі. Водоспад знаходиться в 2,5 км від Яремче, праворуч від дороги.


4. Водоспад Пробій

Один із мальовничих водоспадів на річці Прут, розташований в центрі Яремче. Води цього гірського джерела перекочуються по камінню на висоті 8-ми метрів, не дуже високо, проте по весні потік стає більш повноводним. Місток, що нависає над водоспадом, створює гармонійність. Туристи, що проводять свій літній відпочинок в Яремче, за бажання можуть перетворитися в гуцулів для фотографії на фоні скель. Неподалік розташований відомий і недорогий карпатський сувенірний ринок.


5. Карпатський національний природний парк, Яремче

Один з найбільших національних парків нашої країни. Був заснований 3 червня 1980 р. постановою Ради Міністрів. Загальна площа парку - 50495,0 га. Територія парку тягнеться уздовж на 20 кілометрів зі сходу на захід та на 55 кілометрів з півдня на північ.


6. Костел в Делятині

Проїжджаючи дорогою, що веде з Івано-Франківська в Карпати, неможливо оминути маленьке селище Делятин, розташоване на висоті 460 метрів серед лісів та гір. Містечко захищене в долині від холодних вітрів. У Делятина стародавня захоплююча історія, як і в багатьох селищ Західної України. Перші згадки про нього з’являються 1578 року. Популярність Делятина пов'язана із соляними промислами. Колись соляні поклади спровокували війну в тихому містечку. Бойові дії тривали п'ять років, починаючи з 1642 року. Брати Теодор і Еверест Белзецькі активно боролися за право володіння копальнями багатого поселення.


7. Манявский скит

У мальовничій ущелині Карпат, поблизу залізничної станції Надвірна (Івано-франківська область) на відстані 25 км, розкинулось старовинне селище Манява. У затишному містечку, серед високих карпатських сосен, над річкою на скелі стоїть старий монастир-скит початку ХVІІ століття. Якщо проводитимете свій відпочинок в Яремче, обов’язково відвідайте це живописне місце. У минулі часи він був заснований вихідцями з Афону - ченцями Йовом Княгинецьким та Іваном Вишенським. 1608 рік вважається датою заснування скиту. В цей час було зафіксовано першу згадку в літописах про це історичне місце. Був час, монастир перебував у підпорядкуванні константинопольського патріарха, служив великою бібліотекою безлічі стародруків. За легендою, в 30-40 роках XVIII століття ці краї любив відвідати Олекса Довбуш, проводир гуцульських повстанців. У 1620 р. Скит отримав ставропігійське право згідно з наказом царгородського партріарха. В середині ХVІІ ст. у скиті налічувалося до 200 ченців, йому підпорядковувалося безліч монастирів Галичини, Буковини, Молдавії. В 1612 р. в монастирі Скит відбулося спорудження Хрестовоздвиженської церкви.


8. Музей етнографії та екології Карпатського краю, Яремче

Основним профілем музею є народне мистецтво гуцулів часів XVII - XX століть. Колекція музею багата безліччю експонатів, цінними і рідкісними творами народного мистецтва Гуцульщини регіону Західної України.


9. Пнівський замок

Біля підніжжя Страгори відкривається погляду дивовижне видовище: сірий самотній масив, розташований далеко від міста Надвірна. Пнівський замок у свій час послужив основою створення міста і по праву завоював ім'я відомої пам'ятки Яремча. Замок став свідком не одного історичної події. Будівництво замку сягає коренями в далеку давнину. Схожі будови виникали в період припинення влади Галицько-Волинського князівства, яке втратило силу після розгрому монголо-татарськими ордами. Цим положенням скористалися польські феодали, які в XIV столітті захопили Галичину, подолавши запеклий опір жителів.


10. Ресторан Гуцульщина, Яремче

Ресторан-музей - представник карпатської архітектури. Був побудований архітектором Бондарчуком з дерева згідно із всіма канонами архітектури Гуцульщини - без використання цвяхів. Ресторан розташований в центрі поблизу інших туристичних об'єктів міста - водоспаду Пробій і сувенірного ринку.


11. Стежка Довбуша

Знаменитий меморіальний комплекс, що примикає до скель "Комори Довбуша", бере свій початок у заповідному урочищі "Дрібка". Далі робить коло, виходячи на хребет Горган Запрутський, і завершується видовою вихідною точкою. Тривалість маршруту складає 3-4 години, його довжина - 4 км.


12. Успенська церква, Яремче

Дерев'яна церква Успіння Пресвятої Богородиці, побудована в 1884 році. Знаходиться в самому центрі міста, поруч із залізничним переїздом.субота, квітень 29, 2017Садиба «Лісовий горішок», Ужгород
Villa Grand, Східниця
Шервуд, біля Львова
котедж Лісова садиба (5 км від Ужгорода)
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

котедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Тут могла бути Ваша рекламаТут могла бути Ваша рекламаГаваї, СлавськеТут могла бути Ваша рекламаПещерный монастырь с.Розгирче
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом