Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Яремча: туристичні пам'ятки:

- Яремча: туристичні пам'ятки

12 - записів, які відповідають запиту
1. Загальна інформація про Яремче

Яремче — це один з найкращих і найвідоміших курортів Карпат, який стане чудовою ідеєю для Вашого незабутнього відпочинку в Карпатах в будь-яку пору року. Курорт Яремче знаходиться в долині гірської річки Прут. Містечко зачарує Вас своєю дивовижною красою, красивими архітектурними пам'ятниками ХVII століття.. Тут Ви зможете побачити водоспад "Гук" — одну з найвідоміших туристичних пам'яток. Це чудове місце Ви можете відвідати з друзями, родиною, близькими Вам людьми.


2. Водоспад Гук Женецкий

Водоспад розташований в Женецькому лісництві, на відстані 8 км від с. Микуличин, носить назву - Гук Женецький. Висота водоспаду - 15 м, завдяки чому він входить у число найбільших карпатських водоспадів. Дивовижна природа, дзюрчання дзвінких вод річки Женець захоплюють дух, споглядання водоспаду справляє незабутнє враження на всіх, хто хоча б раз відчув настрій цього мальовничого краю.


3. Водоспад Капливець, с. Микуличин

Водоспад «Капливець» належить потоку Прутець Чемигівський. Розташований в с. Микуличин. Потоки дзвінкого водоспаду звучать мелодіями краси і величі. Водоспад знаходиться в 2,5 км від Яремче, праворуч від дороги.


4. Водоспад Пробій

Один із мальовничих водоспадів на річці Прут, розташований в центрі Яремче. Води цього гірського джерела перекочуються по камінню на висоті 8-ми метрів, не дуже високо, проте по весні потік стає більш повноводним. Місток, що нависає над водоспадом, створює гармонійність. Туристи, що проводять свій літній відпочинок в Яремче, за бажання можуть перетворитися в гуцулів для фотографії на фоні скель. Неподалік розташований відомий і недорогий карпатський сувенірний ринок.


5. Карпатський національний природний парк, Яремче

Один з найбільших національних парків нашої країни. Був заснований 3 червня 1980 р. постановою Ради Міністрів. Загальна площа парку - 50495,0 га. Територія парку тягнеться уздовж на 20 кілометрів зі сходу на захід та на 55 кілометрів з півдня на північ.


6. Костел в Делятині

Проїжджаючи дорогою, що веде з Івано-Франківська в Карпати, неможливо оминути маленьке селище Делятин, розташоване на висоті 460 метрів серед лісів та гір. Містечко захищене в долині від холодних вітрів. У Делятина стародавня захоплююча історія, як і в багатьох селищ Західної України. Перші згадки про нього з’являються 1578 року. Популярність Делятина пов'язана із соляними промислами. Колись соляні поклади спровокували війну в тихому містечку. Бойові дії тривали п'ять років, починаючи з 1642 року. Брати Теодор і Еверест Белзецькі активно боролися за право володіння копальнями багатого поселення.


7. Манявский скит

У мальовничій ущелині Карпат, поблизу залізничної станції Надвірна (Івано-франківська область) на відстані 25 км, розкинулось старовинне селище Манява. У затишному містечку, серед високих карпатських сосен, над річкою на скелі стоїть старий монастир-скит початку ХVІІ століття. Якщо проводитимете свій відпочинок в Яремче, обов’язково відвідайте це живописне місце. У минулі часи він був заснований вихідцями з Афону - ченцями Йовом Княгинецьким та Іваном Вишенським. 1608 рік вважається датою заснування скиту. В цей час було зафіксовано першу згадку в літописах про це історичне місце. Був час, монастир перебував у підпорядкуванні константинопольського патріарха, служив великою бібліотекою безлічі стародруків. За легендою, в 30-40 роках XVIII століття ці краї любив відвідати Олекса Довбуш, проводир гуцульських повстанців. У 1620 р. Скит отримав ставропігійське право згідно з наказом царгородського партріарха. В середині ХVІІ ст. у скиті налічувалося до 200 ченців, йому підпорядковувалося безліч монастирів Галичини, Буковини, Молдавії. В 1612 р. в монастирі Скит відбулося спорудження Хрестовоздвиженської церкви.


8. Музей етнографії та екології Карпатського краю, Яремче

Основним профілем музею є народне мистецтво гуцулів часів XVII - XX століть. Колекція музею багата безліччю експонатів, цінними і рідкісними творами народного мистецтва Гуцульщини регіону Західної України.


9. Пнівський замок

Біля підніжжя Страгори відкривається погляду дивовижне видовище: сірий самотній масив, розташований далеко від міста Надвірна. Пнівський замок у свій час послужив основою створення міста і по праву завоював ім'я відомої пам'ятки Яремча. Замок став свідком не одного історичної події. Будівництво замку сягає коренями в далеку давнину. Схожі будови виникали в період припинення влади Галицько-Волинського князівства, яке втратило силу після розгрому монголо-татарськими ордами. Цим положенням скористалися польські феодали, які в XIV столітті захопили Галичину, подолавши запеклий опір жителів.


10. Ресторан Гуцульщина, Яремче

Ресторан-музей - представник карпатської архітектури. Був побудований архітектором Бондарчуком з дерева згідно із всіма канонами архітектури Гуцульщини - без використання цвяхів. Ресторан розташований в центрі поблизу інших туристичних об'єктів міста - водоспаду Пробій і сувенірного ринку.


11. Стежка Довбуша

Знаменитий меморіальний комплекс, що примикає до скель "Комори Довбуша", бере свій початок у заповідному урочищі "Дрібка". Далі робить коло, виходячи на хребет Горган Запрутський, і завершується видовою вихідною точкою. Тривалість маршруту складає 3-4 години, його довжина - 4 км.


12. Успенська церква, Яремче

Дерев'яна церква Успіння Пресвятої Богородиці, побудована в 1884 році. Знаходиться в самому центрі міста, поруч із залізничним переїздом.п'ятниця, січень 17, 2020Хата Різьбяра
Білочка, Лісарня
FeeriaLisu
Готель «Любе», Яблуниця
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Славутич ЗакарпаттяБойківська хата, СлавськеПансіонат «Маленька Квітка»«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), Славскоекотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Villa Mitades
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом