Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Тячів: туристичні пам'ятки:

- Тячів: туристичні пам'ятки

8 - записів, які відповідають запиту
1. цікаве у Тячеві

Тячев відомий з XIII ст., а з 1329 р. віднесений до категорії королівських міст. Після пригнічення антифеодального угорського повстання (1514 р.), в якому городяни брали активну участь, Тячев, як і багато міст Закарпаття, був віднесений до бунтарських і розграбований


2. Костел Св. Короля Іштвана (Степана), Тячів

Римо-католицький костел Св. Короля Іштвана (Степана) у Тячеві було зведено в 1780 році. Годинник на вежі костелу — не справжній, а намальований. Така риса характерна для багатьох храмів Закарпаття.


3. Народний приватний музей Сріберна земля, с. Грушово

Народний приватний музей Сріберна земля в с. Грушово свого роду унікальний: оригінальний за своєю тематикою і змістом, надзвичайно цікавий, проте мало знаний серед істориків і науковців. Розташований він у приватному будинку закарпатського художника Василя Васильовича Тегзи, який був палким поціновувачем історії та побуту закарпатців.


4. Озеро Солоне, Тячів

Теребля вперше згадується в письмових джерелах у 1389 році. В середні віки тут добували кам'яну сіль. На околиці села є два природні солоні озера (загальна площа - 3,9 га).


5. Пам'ятка природи Гора Каполна, Тячів

Гора Каполна знаходиться всього за декілька кілометрів на захід від Тячева. Гора незвичайна, правильної форми. Її висота - всього 290 метрів. Історія походження цього пагорба досі є загадкою для істориків, геологів і археологів.


6. Пам'ятка природи Сталактитові печери, Тячів

На території Углянської сільради знаходяться унікальні пам'ятники природи: сталактитові печери Романія, Цур, Перлина, Під Гребенем, Молочний Камінь, Термокса, Мала, дві скелі - Кам'яні Ворота і Дірявий Камінь.


7. Реформаторський костьол та дзвіниця, Тячів

Реформаторський костел в м. Тячів був побудований після татаро-монгольської навали у ХІІІ ст. королем Ласло (Ладіславом) Великим на фундаменті храму, який простояв тут понад два століття.


8. Церква Святого Миколая

Церкву Святого Миколая побудували в 1470 році в урочищі Одаров і згодом перенесли на теперішнє місце в село Колоду на Тячивщине. Церква пережила декілька будівельних етапів. Основні зруби церкви, які є найдавнішими елементами, побудовані в XV столітті з дубових колод завдовжки 12 мсубота, жовтень 19, 2019Комплекс «Тростян Резорт»
FeeriaLisu
Ведмежий двір
«KATAMAN HOUSE», Славське
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Ведмежий двір«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеПансіонат «Маленька Квітка»Villa MitadesДвір княжої корониКосів Тур-готель
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом