Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Рахів: туристичні пам'ятки:

- Рахів: туристичні пам'ятки

11 - записів, які відповідають запиту
1. Рахів: опис міста

Рахів - край легенд, тривожних звуків трембіт, запальних танців і задушевних коломийок. Край, що зберіг свою мову, традиції і звичаї. Тут можна побачити обряди, які сягають сивої давнини і пов'язані з святами Різдва, Великодня, Юрія, Івана Купала. Рахів - край туризму та відпочинку, перлина гуцульського краю - відкриває свої щирі обійми для кожного мандрівника, дає можливість отримати насолоду для очей та свято для душі і тіла у всі пори року.


2. Водоспад Труфанець

Водоспад Труфанець - найвищий природний водоспад Закарпаття. Розташований у траси Ясиня-Рахів, в 2 км від повороту на Драгобрат. Знаходиться на струмку (потоці) Труфанець - правій притоці р. Чорна Тиса, на південно-східних схилах Свидовецького хребта. Утворений на місці виходу на поверхню стійких до руйнування пісковиків.


3. Біосферний заповідник

Під захистом заповідника знаходяться 2,5% території Карпатського краю (58 тис. га), екосистеми якого відрізняються найбільшою біологічною різноманітністю в Європі і віднесені до найцінніших на планеті. Перші лісові масиви Карпат були узяті під охорону в 1955 р., і незабаром на площі 12 тис. га був створений Карпатський заповідник. З 1992 р. він входить в міжнародну мережу біосферних резерватів ЮНЕСКО. Налічує шість окремих масивів на території Раховского, Хусткого і Виноградовского районів Закарпаття. Найвідоміший - Долина нарцисів, де росте рідкісний нарцис вузьколистий. Свидовецкий заповідний масив охоплює найвищу частину Свидовца з легендарними вершинами Близнюки - тут ростуть едельвейси. Візитна картка Чорногорського масиву - найвища вершина України - гора Говерла (2061 м)


4. Вершини Близнюка

Близница - одна з найкрасивіших вершин Свидовецкого хребта Українських Карпат - знаходиться недалеко від селища Ясиня, Раховского району Закарпатської області; її висота-1883 метри. Раховщина - відомий туристський район. Любителів подорожей тут зустрінеш у будь-яку пору року. І це не дивно - тут проходять траси багатьох літніх і зимових маршрутів. Близница, як і усі Українські Карпати, оспівана в піснях і казках. Одна з найцікавіших легенд - про назву вершини. Три вершини, розташовані поруч в цьому місці, жителі назвали Близнюками.


5. Водоспад "Піп Іванський на Білому", Рахів

Водоспад "Піп Іванський на Білому" у Рахові - водоспад на потоці Білому (відстань від с. Ділове Рахівського району Закарпатської області - 6,5 км, від полонини Лисичої (стежкою "Проводок") - 5,2 км, від г. ПІМ - 6,5 км.


6. Музей екології гір і історії природокористування в Українських Карпатах, Рахів

Музей екології гір започатковано у 90-х років минулого століття, проте формування його експозиції триває до цього часу. Автором ідеї створення музею є директор Карпатського біосферного заповідника професор Ф.Д. Гамор, який доклав багато зусиль для становлення його як еколого-освітнього та історико-культурного осередку.


7. Озеро Брескул, Рахівський р-н

Озеро Брескул - озеро льодовикового походження. Воно розташоване на південно-західному схилі г. Брескул на висоті 1750 метрів над рівнем моря. Улоговина озера має подовжену форму, його довжина 52 м, ширина - 20 м.


8. Озеро Несамовите, Рахів

Озеро Несамовите - озеро льодовикового походження, яке розташоване на схилі гори Туркул Чорногорського масиву на висоті 1750 метрів. Глибина озера досягає 1,5 метрів. Береги кам'янисті, місцями зарослі осокою. Вода чиста, взимку замерзає. Довжина озера 88 м, ширина - 45 м, площа 0,3 га.


9. Урочище Довгий Потік, Рахів

Урочище Довгий Потік у Рахові - місце зростання рідкісної на Закарпатті рослини - тиса ягідного. Тис ягідний - дерево, що досягає висоти 28 метри. Воно росте відносно повільно, але при цьому відрізняється великою тривалістю життя.


10. Форелева ферма

Форелева ферма - тут ви не зустрінете при вході послужливих гідів і Вам не прийдется вивчати прейскурант за послуги, що надаються. Вас зустрінуть парі дворняжок з гавкотом, на який вийде з симпатичного будиночка лісника сторож. За скромну оплату (по 5 грн. з людини) вам проведуть невитіювату екскурсію: показажут басейни з фореллю різного віку, розповідять про її вирощування і дадуть можливість запечатлить на фотоапарат усе.


11. Центр Європи

Історія свідчить, що в 1885-1887 роках у Верхнетисянськой улоговині (Закарпаття тоді знаходилося у складі Австро-Угорщини) проводилося вивчення місцевості з метою будівництва залізниці "Рахов-Сигет", В процесі виміру інженери з'ясували, що в десь в цій місцевості може знаходитися географічний центр Європи. Для точного встановлення сюди було запрошено учених з Відня, вони після ретельної перевірки і визначили місце знаходження центру Європи. У 1887 році був встановлений двометровий геодезичний знак, виготовлений з високоякісного бетону. Знак має форму чотиригранною пірамідисереда, січень 22, 2020Орявчик, Орявчик
Світ Сонця
«KATAMAN HOUSE», Славське
Білочка, Лісарня
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Хата РізьбяраУ Лукача, Пашківцікотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Бойківська хата, СлавськеПансіонат «Маленька Квітка»Садиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», Ялинкувате
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом