Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Мукачево: туристичні пам'ятки:

- Мукачево: туристичні пам'ятки

12 - записів, які відповідають запиту
1. Середнянський замок (вежа тамплієрів)

Замок був побудований в XII столітті орденом тамплієрів. Ченці цього ордену який розмістилися в Закарпатті щоб примусово насаджати католицизм серед місцевого населення, яке було православного віросповідання. Після того, як орден тамплієрів розпався в 1312 році в Середнянському замку оселилися ченці ордену Святого Павла з тими ж намірами. Але католицизм в Закарпатті не прижився, і в XVI столітті замок перейшов в руки світських вельмож після вигнання ченців-католиків. У свій час замок був у володіннях ужгородського замку, з яким за легендою з'єднувався таємним підземним ходом. За структурою і екстер'єром замок схожий на найбільш древню і просту фортецю і своєю архітектурою різко відрізняється від інших фортець, що збереглися.


2. місто Мукачево

Місто Мукачево розташоване в Закарпатській області на річці Латориця на відстані 42 кілометри від обласного центру. Місто дуже чисте і охайне. Мукачево знамените своєю багатою історичною спадщиною.
Перша письмова згадка про місто датується до другою половиною IX століття (хроніка "Геста гунгарорум"), хоча достовірно відомо, що перші слов'янські поселення в цих місцях існували вже в VI - IX століттях. За багатовікову історію місто неодноразово переходило у руки багатьох держав. Це відобразилося в архітектурі міста, його національно-етнічний складі та традиціях.


3. Чинадієвський старий замок

Приблизно в XV столітті на березі річки Латориці в Чинадієво (Сент-Міклоші) був зведений мурований замок. Він зберігся до наших днів, але відразу і не здогадаєшся, що перед тобою будівля, яка простояла 5 століть і весь цей час була надійною обороною для місцевих жителів.
Хоча замок в Чинадієво протягом віків і переходив часто від одного власника до іншого, але кожен новий господар робив свій важливий внесок в його зміцнення. Врешті-решт він набув архітектурних рис оборонних споруд в романському стилі. Замок мав по кутах башти з бійницями. Бійниці були влаштовані також прямо під дахом (їх можна побачити й зараз).


4. Будівля міської ратуші в Мукачево

Будівля міської ратуші вже більше століття використовується за прямим призначенням - зараз тут знаходиться міська рада. Ратуша побудована за проектом будапештського архітектора Я. Бабули-молодшого. При закладці першого каменю у фундамент головної годинникової вежі було поміщено лист, у якому, зокрема, повідомлялося, що в населення міста було 14416 чоловік, були 1553 будинки.
Головний портал прикрашає годинник, встановлений майстром І. Шовінським. Головний механізм розміщений у вежі в невеликій кімнаті овальної форми. У місткій скляній коробці працює система шестерень і важелів, які сполучаються тросами з двома дзвонами під дахом куполу будівлі міської ратуші. Через кожні 900 секунд по меншому дзвону вдаряє молот, відбиваючи 15 хвилин. Удари по великому дзвону сповіщають про те, яка зараз година. Таким чином, в межах чутності дзвонів можна було визначати час на слух.


5. Виговлення дерев'яних котеджів, продаж котеджу

Продаж котеджу. Загальна площа 200 кв.м, площа землі 20 соток. Участок знаходиться у приватній власності. Приватний дерев'яний котедж на Закарпатті у селі Синяк недалеко від санаторія "Карпати" на відстані 15 км від Мукачево у лісі.
Территорія, альтанка, гараж, сауна, гойдалка.


6. Водоспад Скакало в Мукачево

Скакало - це водоспад, розташований в урочищі Нижнє Грабовище на відстані 3,5 км від села Чинадієво, Мукачівського району. Водоспад Скакало утворений гірськими потоками річки Синявки (права притока Іршавки басейну Тиси). Він утворився на місці виверження вулканічних порід, про що можна зробити висновки з маленьких скельних стрімчаків з боків водоспаду в глибині лісу.


7. Греко-католицька церква Св. Іллі, Мукачево

Греко-католицька церква Св. Іллі - це католицький костел XIV століття, який перебудували. Спочатку храм був в стилі - готика, численні перебудови спотворили його вигляд.


8. Мисливський замок Шенборнів в Мукачево

У селищі Берегвар між м. Мукачево і Свалявою в Карпатах знаходиться мисливський замок Шенборнів, що прекрасно зберігся до наших днів. Замок Шенборнів виник на місці старого мисливського замку, який побудували в першій половині XVIII ст. Під час ремонтів трохи змінився архітектурно-планувальний вигляд пам'ятника. Палац, розташований в центрі території санаторію "Карпати", площею близько 50 га, і є головний корпусом комплексу. Архітектурний вигляд і вдале розміщення на найвищій ділянці рельєфу дозволяють палацу переважати не лише за функціональністю, але і за архітектурною. Замок Шенборнів і інші споруди комплексу вдало пов'язані парковими пішохідно-транспортними доріжками.


9. Мукачевський замок Паланок

Подібних на Мукачівський замок залишилося в Європі не більше п'яти. І досі тут панує дух рицарів, місцеві жителі пам'ятають старовинні легенди і свято вірять, що ця неприступна фортеця переживе ще не одне покоління. Мукачівський замок має свою красиву назву - "Паланок". Походить ця назва від назви дерев'яних кілків, що були першою оборонною межею ще на підступах до гори, - відразу за ровом, ширина якого 17,5 м і завглибшки 6,5 м. Цей рів наповняли водою.


10. Мукачівський православний монастир

Мукачівський православний монастир на Чернечій горі - пам'ятник храмової архітектури, найстаріший в Україні. За народною легендою перші поселення ченців (звідси і назва гори) були тут ще в XI столітті прийшлими монахами . У дворі католицького костьолу навпроти бібліотеки, побудованого в 1904 році, знаходиться один з найдревніших пам'яток кам'яної церковно-храмової архітектури на Закарпатті - готична каплиця св. Мартина на вул. Миру, 51.


11. Центр Мукачево

Затишний бульвар є основою пішохідного трикутника туристичної зони в центрі міста. Міська ратуша виконана в стилі модерн, побудована в 1906 році. На вежі міської ратуші встановлений годинник із складним механізмом. На іншому кінці площі височіє кафедральний костел Св. Мартіна. Святий Мартін - покровитель міста. Поряд розташувалася готична каплиця Св. Йосипа XVI століття, яка оздоблена середньовічними розписами. На площі в центрі міста встановлений пам'ятник святим Кирилу і Мефодію. Тут зазвичай проводять масові заходи, в т.ч. щорічний фестиваль "Червоне вино".


12. Церква Св. Великомученика Дмитра, Ольховиця

Церква Св. Великомученика Дмитра - дерев'яний храм, частково перебудований. В інтер'єрі пам'ятки особливо вориізняється проріз між бабинцем і нефом, декорований різьбою.вівторок, березень 31, 2020Хата Різьбяра
Терношорская лада
Орявчик, Орявчик
Двір княжої корони
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Бойківська хата, СлавськеСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», ЯлинкуватеСлавутич ЗакарпаттяПансіонат «Маленька Квітка»котедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)У Лукача, Пашківці
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом